Pelit

Lammin Vedon kotipelit kaudella 2019-2020


Miehet Futsal:

La 9.11. klo 15:00 Hakkala LaVe Miehet-PJK/3 

La 23.11. klo 15:00 Hakkala LaVe Miehet-FC Kangasala 

Su 15.12. klo 15:00 Hakkala LaVe Miehet-Tuisku 

La 4.1.2020 klo 15:00 Hakkala LaVe Miehet-NePa/Obuhov 

La 25.1.2020 klo 15:00 Hakkala LaVe Miehet-UrPS 

La 8.2.2020 klo 15:00 Hakkala LaVe Miehet-Ilves/2  

Su 16.2.2020 klo 15:00 Hakkala LaVe Miehet-WFT/SorPa

Su 15.3.2020 klo 15:00 Hakkala LaVe Miehet-TP-49/Veikot 

Palloliiton tulospalvelu


Edustusjoukkue:

To 30.5. klo 18:00 Turva LaVe Edustus-Sopu

La 15.6. klo 14:00 Turva LaVe Edustus-NePa

Ke 19.6. klo 19:00 Turva LaVe Edustus-Tampere United/2

To 4.7. klo 19:00 Turva LaVe Edustus-IkU

To 18.7. klo 19:00 Turva LaVe Edustus-VaKP

To 25.7. klo 19:00 Turva LaVe Edustus-LeKi-futis

To 1.8. klo 19:00 Turva LaVe Edustus-Pato

To 8.8. klo 19:00 Turva LaVe Edustus-TP-49

Pe 16.8. klo 18:30 Turva LaVe Edustus-KaVo

La 31.8. klo 17:00 Turva LaVe Edustus-PJK

La 21.9. klo 16:00 Turva LaVe Edustus-FC Melody

Palloliiton tulospalvelu

Papat

Ti 21.5. klo 18:30 Untula LaVe Papat-Ylöjärven Ilves

Ma 10.6. klo 18:30 Untula LaVe Papat-FC TEIVO

To 27.6. klo 18:30 Untula LaVe Papat-FC Melody/Old Stars

La 17.8. klo 14:00 Untula LaVe Papat-Valo

Ti 10.9. klo 18:30 Untula LaVe Papat-GOTHAM CITY FC

Palloliiton tulospalvelu

P/T12

Ma 29.4. klo 18:30 Konnari LaVe PT12-FJK/Sinivalkoinen

Ma 20.5. klo 18:30 Untula LaVe PT12-Pato/Valkoinen

Ke 5.6. klo 18:30 Untula LaVe PT12-VesVi/-07

Ke 12.6. klo 18:30 Untula LaVe PT12-FC Haka-j/Musta

Ke 26.6. klo 18:30 Untula LaVe PT12-ParVi

Ma 5.8. klo 18.30 Untula LaVe PT12-FJK/Sinivalkoinen

Ma 19.8. klo 18.30 Untula LaVe PT12-NoPS/Musta

Ti 27.8. klo 18.30 Untula LaVe PT12-MouMa

Ma 2.9. klo 18.00 Untula LaVe PT12-FC Kangasala/Punainen

Su 15.9. klo 14.00 Untula LaVe PT12-TPV/Punainen

Palloliiton tulospalvelu

P/T10

To 13.6. klo 17:30 Turva pieni 1 LaVe PT10-ViiPV

To 13.6. klo 17:55 Turva pieni 2 LaVe PT10-IPa

To 13.6. klo 19:00 Turva pieni 2 FC Kangasala/Punainen-LaVe PT10

To 13.6. klo 19:25 Turva pieni 1 FC Ryske-LaVe PT10

Ti 30.7. klo 17:30 Turva pieni 2 JanPa/Valkoinen-LaVe PT10  
Ti 30.7. klo 18:05 Turva pieni 2 FJK/Valkoinen-LaVe PT10
Ti 30.7. klo 18:40 Turva pieni 2 LaVe PT10 -FC Ryske

To 29.8. klo 17:30 Turva pieni 1 JanPa/Valkoinen-LaVe PT10
To 29.8. klo 18:05 Turva pieni 1 FJK/Valkoinen-LaVe PT10
To 29.8. klo 18:40 Turva pieni 1 LaVe PT10-FC Ryske 

Palloliiton tulospalvelu

Kalevala Park Rangers:

Pe 10.5. klo 19:00 Padasjoki LaVe/KPR-FC Rellu

Su 26.5. klo 18:00 Turva LaVe/KPR-ACE/2

Su 9.6. klo 18:00 Turva LaVe/KPR-KylVe

Ti 25.6. klo 19:00 Turva LaVe/KPR-HIF

Ti 13.8. klo 19:00 Turva LaVe/KPR-NePa/Talent

Su 25.8. klo 18:00 Turva LaVe/KPR-PiPo-79/edustus

Su 15.9. klo 18:00 Turva LaVe/KPR-IPa

Su 29.9. klo 17:00 Turva LaVe/KPR-FC Polla

Palloliiton tulospalvelu

T15

Ke 15.5. klo 19:00 Untula LaVe T15-FC Kangasala

Ti 4.6. klo 19:00 Untula LaVe T15-ParVi/IPa YJ

Ti 11.6. klo 19:00 Untula LaVe T15-Pato/Musta

Ti 25.6. klo 19:00 Untula LaVe T15-FC Vapsi

Ti 17.9. klo 18:00 Untula LaVe T15-ParVi/IPa YJ

La 21.9. klo 15:00 Untula LaVe T15-FC Kangasala

Palloliiton tulospalvelu

P/T9

To 15.8. klo 17:30 Untula pieni 1 LaVe PT9-FC LOPPI/P09
To 15.8. klo 17:55 Untula pieni 2 LaVe PT9-JanPa/Valkoinen 

To 15.8. klo 19:00 Untula pieni 2 FC Kangasala/Sininen-LaVe PT9
To 15.8. klo 19:25 Untula pieni 1 Pato-LaVe PT9 

Palloliiton tulospalvelu


P/T8

To 6.6. klo 17:30 Untula LaVe PT8-Loiske/Oranssi

To 6.6. klo 17:55 Untula LaVe PT8-FJK/Sininen

To 6.6. klo 19:00 Untula UrPS-LaVe PT8

To 6.6. klo 19:25 Untula JanPa-LaVe PT8

Ti 6.8. klo 17:30 Untula pieni 1 LaVe PT8-FJK/musta
Ti 6.8. klo 17:55 Untula pieni 2 LaVe PT8-JanPa
Ti 6.8. klo 19:00 Untula pieni 2 UrPS-LaVe PT8
Ti 6.8. klo 19:25 Untula pieni 1 Härmä jr-LaVe PT8 

Palloliiton tulospalvelu