Pelit

Lammin Vedon kotipelit kesäkaudella 2020


Edustusjoukkue:

To 2.7. klo 19:00 Turva LaVe Edustus-TP-49
To 23.7. klo 19:00 Turva LaVe Edustus-TaPa 
To 6.8. klo 19:00 Turva LaVe Edustus-PJK
To 27.8. klo 18:30 Turva LaVe Edustus-VehU
La 19.9. klo 15:00 Turva LaVe Edustus-PP-70
La 26.9. klo 15:00     LaVe Edustus-IkU

Palloliiton tulospalvelu


Kalevala Park Rangers:

Su 12.7. klo 18:00 Turva LaVe/KPR-ViiPV
Ke 19.8. klo 19:00 Turva LaVe/KPR-FC Melody/2
Su 23.8. klo 18:00 Turva LaVe/KPR-Jags
Su 6.9. klo 18:00 Turva LaVe/KPR-TahVe


Palloliiton tulospalvelu


Papat

Ke 17.6. klo 18:30 Untula LaVe Papat-FC Melody/Old Stars
Ti 28.7. klo 18:30 Untula LaVe Papat-Pato
Ma 10.8. klo 18:30 Untula LaVe Papat-TamFu
Ti 1.9. klo 18:30 Untula LaVe Papat-NoPS KKI45

Palloliiton tulospalvelu

P/T13

To 11.6. klo 18:00 Untula LaVe PT13-PYRY/Punamusta
Ke 1.7. klo 18:00 Untula LaVe PT13-JanPa
To 30.7. klo 18:00 Untula LaVe PT13-TPV Valkoinen
Ke 26.8. klo 17:30 Untula LaVe PT13-ParVi
Ke 9.9. klo 17:30 Untula LaVe PT13-FC Kangasala/Punainen
Ti 22.9. klo 17:00 Untula LaVe PT13-Pato/Musta

 

Palloliiton tulospalvelu


P/T11

Ke 26.8. klo 17:30 Turva Pato/Valkoinen-LaVe PT11
Ke 26.8. klo 17:55 Turva FC Ryske-LaVe PT11
Ke 26.8. klo 19:00 Turva LaVe PT11-JanPa/Valkoinen
Ke 26.8. klo 19:25 Turva LaVe PT11-ParVi


Palloliiton tulospalvelu

P/T10

Ma 24.8. klo 17:15 Turva TP-49/valkoinen-LaVe PT10
Ma 24.8. klo 18:50 Turva LaVe PT10-JanPa/Valkoinen
Ma 24.8. klo 18:30 Turva UrPS/-10-LaVe PT10
Ma 24.8. klo 19:20 Turva LaVe PT10-FC LOPPI/P10

Palloliiton tulospalvelu


P/T9

To 2.7. klo 17:00 Untula ParVi-LaVe PT9-2
To 2.7. klo 17:35 Untula Pato/Musta-LaVe PT9-2
To 2.7. klo 18:10 Untula LaVe PT9-2-Pato/Punainen

Ti 18.8. klo 17:30 Untula FC Haka-j/Musta-LaVe PT9-1
Ti 18.8. klo 17:55 Untula TP-49/valkoinen-LaVe PT9-1
Ti 18.8. klo 19:00 Untula LaVe PT9-1-JanPa
Ti 18.8. klo 19:25 Untula LaVe PT9-1-UrPS

To 10.9. klo 17:00 Untula ParVi-LaVe PT9-2
To 10.9. klo 17:35 Untula Pato/Musta-LaVe PT9-2
To 10.9. klo 18:10 Untula LaVe PT9-2-Pato/Punainen

Palloliiton tulospalvelu - P9 Ykkönen
Palloliiton tulospalvelu - P9 Kakkonen

P/T8

Ke 10.6. klo 17:30 Untula LaVe PT8-LeKi-futis/sinivalkoinen
Ke 10.6. klo 18:15 Untula LaVe PT8-TP-49/Valkoinen
Ke 10.6. klo 19:00 Untula FC Haka-j/Punainen-LaVe PT8


Palloliiton tulospalvelu

P/T7

To 20.8. klo 17:55 Untula LaVe PT7-FC Haka-j/Valkoinen
To 20.8. klo 18:20 Untula LaVe PT7-FC Haka-j/Musta
To 20.8. klo 19:00 Untula VesVi/13-14-LaVe PT7
To 20.8. klo 19:25 Untula TP-49/Punainen-LaVe PT7


Palloliiton tulospalvelu